ظرفشویی بوش سری 8 اصل آلمان مدل 88TI36

0 ستاره

ظرفشویی بوش سری 8 اصل آلمان مدل 88TI36

قیمت: >
تخفیف 0 تومان
قیمت برای شما:

صفحه محصول-متن زیر صفحه نمایش محصول

معرفی اجمالی محصول

ظرفشویی بوش سری 8 اصل آلمان مدل 88TI36

ماشین ظرفشویی بوش سری 8 مدل sms88ti36e

ظرفشویی بوش 88TI36Eساخت کشور آلمان و آخرین مدل ظرفشویی ساخته شده توسط این شرکت می باشد که گلچینی از کاملترین و بهترین سیستم و فن آوری ها را در خود جای داده است .

Perfect dry – Zeolith: بهترین عملکرد شستشو حتی برای ظروف پلاستیکی و خشک کن عالی با کمک جریان هوا

صفحه نمایش TFT: نمایشگری با کیفیت شامل تمامی اطلاعات وضعیت دستگاه و برنامه ها با متنی ساده

Super Silence: سطح صدایی بسیار آرام و تنها 42 دسیبل

سیستم حفاظت از شیشه و ظروف لطیف : بهترین برنامه برای شستشوی ظروف شکستنی و لطیف بدون ضربه

Vario Flex Pro Baskets – Vario Drawer Pro: سبد قابل تنظیم

ماشین ظرفشویی بسیار پیشرفته 88ti36با توجه به نوع ، میزان آلایندگی و نوع شستشو ، به وسیله کنترل آب شستشو با اشعه نور Aqua Sensorمقدار آب را تنظیم می کند . به کمک این برنامه و بسته به مواد غذایی ، چربی و مابقی مواد شوینده موجود در آب ، تعیین می کند که آیا مقدار شویندگی برای شستشو کافی بوده ویا نه . بدین صورت حتی مانع اتلاف یک قطره آب می شود . همچنین با کمک مدیریت آب لیگاند پسند منابع ذخیره شده در سیکل شستشوی قبلی و استفاده مجدد برای پیش شستشوی ظروف ، صرفه جویی بالایی در مصرف آب می کند . این مدیریت هوشمند در ظرفشویی بوش مقدار مصرف آب در هر سیکل شستشو را به 6 لیتر کاهش می دهد .

ظرفشویی تمام اتوماتیک بوش 88ti36دارای فضای اضافی بزرگ با کمک Vario Drawers Proاست که می توان انواع قاشق و چنگال و فنجان وسایر اقلام را در آن جای داده تا فضای بیشتری برای اقلام بزرگتر مانند قابلمه در داخل ظرفشویی موجود باشد . زمان شروع شستشو را نیز می توان به صورت انتخابی و یا حتی هنگامی که در منزل نیستید به تاخیر انداخته تا انجام گیرد .

ماشین ظرفشویی سری 8 بوش 14 نفره با طراحی زیبا و سیتم روشنایی emotion light TM، باعث شده تا بتوان داخل محفظه نگهداری ظرفشویی را بتوان به سهولت مشاهده کرده و هنگام بارگیری و یا تخلیه ظرفشویی بوش بتوان از نور داخلی کافی برای این اعمال بهره برد . فن آوری منحصر به فرد شستشوی بوش این امکان را فراهم می کند تا بتوان به سهولت انواع ظروف شیشه ای ، گلدان ، ظروف حساس و یا حتی عینک را بتوان شستشو داده و کوچکترین خط و خش و یا ایرادی برای این اقلام بوجود نیاید .

این دستگاه به صورت کاملا خودکار برای بهینه ترین شستشو ، مصرف آب و انرژی ، مواد شوینده و درجه حرارت را تنظیم می کند . این ظرفشویی کاملا هوشمند و دارای قابلیت اتصال به گوشی هوشمند و کنترل با آن است . همچنین دارای سیستم عیب یابی هوشمند است که سبب می شود در زمان ایجاد مشکل فنی در کمترین زمان بتوان عیب یابی کرده و دستگاه را برای شستشوی بعدی آماده کرد .

از دیگر سیستمهای این ظرفشویی می توان به سنسور بار دستگاه اشاره کرد که با کمک آن می توان هنگامی که ظروف کمی داخل دستگاه موجود است ، دستگاه دقیقا به اندازه آنها انرژی ، آب و مواد شوینده مصرف نماید .

از کارکرد های موثر دیگر در ظرفشویی اصل آلمان مدل SMS88TI36Eمی توان به سیستم ZEOLITHبا PERFECT DRY 3اشاره کرد که بهترین عملکرد در خشک کردن حتی در ظروف پلاستیکی را ارائه می دهند . این دو سیستم علاوه بر خشک کردن کامل ظروف و داخل دستگاه بر عملکرد و طول عمر و کارایی دستگاه بسیار تاثیر می گذارند . سیستمهای Vario Flex Plusو Vario Flexنیز در جایگذاری ظروف بزرگ و یا بد جا مانند انواع بطری ها و شستشوی این نوع ظروف بسیار موثر می باشند .

این ظرفشویی دارای موتور eco silence drive tmبرای اقتصادی ترین شستشو با نتایج عالی ، کارامد با سرعت مناسب و بهره وری مناسب انرژی است که کمترین فرسایش را در خرابی و طول عمر بالایی دارد . این ظرفشویی برای افراد آلرژی دار نیز که به شستشوی مخصوص خود نیاز دارند نیز یک برنامه بسیار کامل و با حرارت 70 درجه سانتیگراد پیشنهاد می دهد که ایده آل ترین شستشو برای این افراد است Hygiene Plus.

نمایش بیشتر

صفحه محصول-متن بالای فرم نظرات

نظرات و پیشنهادات شما

نظرات و پیشنهادات محصولات- متن بالای صفحه


موضوع :  
نام و نام خانوادگی :
شماره تماس:
آدرس ایمیل :لطفا تا ثبت شدن فرم و نمایش عبارت تایید شکیبا باشید.

نظرات و پیشنهادات محصولات- متن پایین صفحه

صفحه محصول-متن بالای فرم نظرات

نظرات و پیشنهادات شما

نظرات و پیشنهادات محصولات- متن بالای صفحه


موضوع :  
نام و نام خانوادگی :
شماره تماس:
آدرس ایمیل :لطفا تا ثبت شدن فرم و نمایش عبارت تایید شکیبا باشید.

نظرات و پیشنهادات محصولات- متن پایین صفحه

تعداد طبقات 3 طبقه
نوع روکار
نمایشگر
دکمه لمسی
رنگ نقره ای
نوع شستشو آب جوش
ساخت کشور آلمان
قفسه rackmatic
سیستم overflow برای جلوگیری از نشت آب
سیستم تصفیه و دفع مواد سخت
شستشوی با تاخیر
قفل کودک
شاخص تسکین دهنده شستشو
سیستم نصف ظرفیت
گواهی energy star
سیستم هوشمند تشخیص میزان ظروف
سیستم جت واش
تعداد برنامه شستشوی اصلی 10
تعداد برنامه شستشوی ویژه 12
سبد مخصوص کارد و چنگال
نرم کننده آب
شاخص مواد کمک شوینده
منطقه ویژه فشار
سیستم آکوا سنسور
load sensor
فن آوری حفاظت شیشه
half load
SuperSilence
سیستم Active Water
گرید انرژی +++A