یخچال ال جی مدل 257

0 ستاره

یخچال ال جی مدل 257

قیمت: >
تخفیف 0 تومان
قیمت برای شما:

صفحه محصول-متن زیر صفحه نمایش محصول

معرفی اجمالی محصول

یخچال ال جی مدل 257

مشخصات و قیمت یخچال ال جی J257

یخچال ال جی J257 جزو یکی از محبوب‌ترین محصولات این شرکت کره‌ای می‌باشد چرا که با عنوان ساید بای ساید عرضه بازار شده است. این یعنی اینکه ال جی راه این نوع یخچال را از یخچال‌های دیگر جدا کرده و به همراه امکانات و فناوری‌های خاصی به سراغ کاربران آمده است. در ابتدا با بیان اینکه این یخچال در دو رنگ سفید و نقره‌ای تولید شده کاربران بسته به فضای موجود و مکمل آشپزخانه خود می‌توانند هر کدام را انتخاب کنند، می‌خواهیم به سراغ دیگر بخش‌های این یخچال برویم. بهره گیری از ظرفیت فوق‌العاده بالای 668 لیتر حجم کلی یخچال بخش زیادی از آن مختص به قسمت یخچالش می‌باشد و مابقی نیز برای فریزرش در نظر گرفته شده است. دو درب بودن یخچال ال جی تا آخر گویای آن است که هر دو قسمت یخچال و فریزر درست رو به روی همدیگر قرار گرفته شده‌اند و در عین حال نیز از طراحی مدرنی برخوردار می‌باشد. همچنین با نگاه به سطح اصلی یخچال قابلیت دور این دور بودن آن را به خوبی احساس می‌کنید. این خصوصیت به عنوان یک مزیت بسیار خوب برای این ساید بای ساید طراحی شده که از طریق آن می‌توانید به اقلام مورد نیاز و ضروری دسترسی داشته باشید. به علاوه از روی این قابلیتِ دور این دور بدون باز کردن درب اصلی میزان مصرف انرژی تا حد زیادی پایین می‌آید و همچنین مانع از هد رفتن خنک کنندگی موجود خواهد شد. موتور به عنوان هسته‌ی اصلی یخچال به عنوان اینورتر خطی به سراغ این یخچال ساید بای ساید آمد تا برخلاف موتورهای دیگر با کاهش اطصکاک و سر و صدا آرامش لحظات ساکت را از کاربران سلب نکند. این موتور همچنین مزایای بسیار بیشتری دارد که اگر در بخش‌های بعدی نیز همراه ما باشید به شرح مفصل مزیت‌های آن می‌پردازیم. وجود سیستم چند جریانی هوا Multi-Flow از طرفی دیگر به منظور ایجاد خنک کنندگی مناسب و انتقال هوای خنک به تمامی بخش‌های یخچال تازگی مواد غذایی را به صورت دائمی حفظ می‌کند. همراه با فیلتر بهداشتی Hygiene دیگر نگران پایین آمدن کیفیت مواد غذایی نباشید چرا که این نوع فیلتر در مراحل مختلفی قادر به حذف و از بین بردن میکروب‌ها، باکتری‌ها و بوی نامطبوع خواهد شد و در نتیجه نیز به صورت همیشگی هوایی کاملاً تمیز و سالم را به ساید بای ساید راه می‌دهد. Smart Diagnosis یا همان سیستم عیب یاب هوشمند به منظور رفع و اشکال یابی این یخچال ال جی در نظر گرفته شده که به وسیله‌ی آن در کوتاه ترین زمان ممکن هر نوع مشکل یخچال شناسایی و حل می‌شود. از دیگر امکانات ساید بای ساید ال جی می‌توان به وجود آب سرد کن، یخ ساز، قابلیت صفحه‌نمایش لمسی به همراه پنل led ، کشوی حفظ رطوبتMoist Balance Crisper، قابلیت بدون برفک و انجماد سریع اشاره داشت. مزایای کلی ساید بای ساید ال جی در بخش‌های بعدی به صورت کامل شرح داده شده‌اند و اگر ما را در ادامه نیز همراهی کنید به عالی و بی نقص بودن این نوع یخچال پی می‌برید.

 

قابلیت دور این دور و مزایای آن

یکی از قابلیت‌های خوب و کاربردی ساید بای ساید ال جی J257 که در بخش‌های قبلی نیز به آن اشاره کردیم، خصوصیت بسیار خوب دور این دور یا همان درب تو درب است که ال جی آن را برای این یخچالش در نظر گرفت. این قابلیت که بر روی درب ساید بای ساید طراحی شده از چند جهت مزایای خوبی را به همراه خود آورده است. در ابتدا با طراحی این دور این دور به زیبایی یخچال افزوده شده و با باز شدن آن می‌توانید به خوراکی‌های ضروری دسترسی داشته باشید. به عبارتی همراه با این ویژگی دیگر لازم نیست هر بار درب اصلی یخچال را باز کنید چرا که از همینجا مواد خوراکی را در اختیار خواهید گرفت. برای دسترسی راحت به خوراکی ها لازم است آنها را به صورت مرتب در این قسمت دور این دور جا دهید سپس به وسیله دکمه‌ی Hidden Button که به صورت مخفی بر روی درب آن قرار گرفته درب آن را باز کنید. از همه اینها مهمتر با این قابلیت تا حد زیادی از مصرف انرژی جلوگیری به عمل می‌آورد و به لطف آن تا 46.5 درصد می‌توان در مصرف انرژی و هدر رفتن هوای خنک صرفه‌جویی کرد. در عین حال نیز میزان فضای موجود در یخچال ال جی به لطف این قابلیت 9 درصد به فضای داخلی افزوده شده است.

 

طراحی ساید بای ساید ال جی J257

بی‌شک طراحی یکی از مهمترین فاکتورهای انتخاب هر نوع یخچال می‌باشد، اما در این بین با توجه کردن به فضای داخلی و بهره‌گرفتن از حجم زیاد آن دست کاربر را جهت قرار دادن حجم بالای مواد باز می‌گذارد. ساید بای ساید ال جی J257 نه تنها از ظاهری کاملاً شیک و آراسته برخوردار می‌باشد؛ بلکه در عین حال نیز دارای فضای داخلی بسیار بالایی می‌باشد. همچنین عرضه این نوع یخچال در دو رنگ نقره‌ای و سفید باعث می‌شود تا کاربر به صورت دلخواه هر کدام را انتخاب کند. ظاهر یخچال ال جی این بار با کمی تفاوت از یخچال‌های دیگر و صد البته زیباتر به سراغ کاربران آمده است. مجزا بودن هر کدام از بخش‌های یخچال و فریزر گویای آن است که دو درب جدا هم از نیز برای این ساید بای ساید در نظر گرفته شده است. روی درب یخچال یک درب دیگر با عنوان دور این دور طراحی شده که با باز شدن آن و بدون نیاز به باز کردن درب اصلی نیازمندی‌هایتان در دسترس قرار می‌گیرند. تنوع و گوناگونی قسمت داخلی ساید بای ساید ال جی J257 دست کاربر را جهت قرار گیری هر نوع ماده‌ی غذایی کاملاً باز می‌گذارد. این یخچال نیز مانند بسیاری از یخچال‌های دیگر شامل طبقه‌ها، قفسه‌ها و کشو‌های متنوعی می‌باشد که در اینجا می‌خواهیم مزایای هر کدام را باز گو کنیم. حجم کلی یخچال ال جی 668 لیتر است که بخش مهمی برای قسمت یخچال و قسمتی نیز برای فریزر آن در نظر گرفته شده است. جنس قفسه‌های ساید بای ساید ال جی مقاوم و حرارت دیده هستند و به راحتی حجم بالای مواد را در خود نگه می‌دارند. در میان قفسه‌های یخچال ال جی یک قسمت مخصوص نگه‌داری راک آب و مایعات طراحی شده که به کاربر این امکان را می‌دهد تا 4 بطری نوشیدنی را در داخل آن نگه دارد. همچنین ایمن قسمت به صورت خوابیده طراحی شده تا فضای را در یخچال بگیرد. علاوه بر این دو کشوی میوه و سبزیجات نیز در بین قفسه‌های یخچال به چشم می‌خورد که با جنس شفافشان امکان مشاهده محتوای داخلی را فراهم می‌آورد. طبقه‌های طراحی شده بر روی درب یخچال نیز هر کدام مخصوص قرار گیری اقلام مختلفی مانند کره و پنیر طراحی شده‌اند، که پایین تر از آنها طبقه‌هایی با ارتفاع بلندتر به چشم می‌خورند. این طبقه‌ها که جهت قرار گیری بطری‌های بزرگ آب طراحی شده‌اند، امکان تنظیم ارتفاع هر کدام را برای کاربر به وجود می‌آورند. حال با نگاه به قسمت فریزر نیز متوجه می‌شوید که درست مانند فضای یخچال طراحی شده با این تفاوت که بر روی درب آن تنها شاهد محفظه قرار گیری آب به همراه دو طبقه بر روی درب آن خواهید شد.

فیلتر Hygiene Fresh؛ حذف 99 درصدی باکتری

طراوت و تازگی مواد غذایی در یخچال مستلزم وجود یک سری تکنولوژی است تا به وسیله آن بتوانید بهداشت و سلامت خود و خانواده‌تان را تضمین کنید. به همین منظور ال جی تازگی ها دست به جای دادن یک فناوری خوب و کاربردی با عنوان فیلتر بهداشتی Hygiene Fresh زده است. ساید بای ساید ال جی J257 به این نوع فیلتر مجهز می‌باشد که در از بین بردن میکروب ها دست بالایی دارد. به عبارتی با باز کردن درب یخچال ال جی متوجه طراحی این فیلتر در بین قفسه‌های آن خواهید شد که در جهت از بین بردن باکتری‌های موجود تلاش می‌کند. این فیلتر طی یک فرایند حرفه‌ای و در پنج مرحله‌‌ی مختلف 99.9 درصد در جهت از بین بردن میکروب‌ها تلاش می‌کند. همچنین کارایی این فیلتر به حدی مناسب است که حتی در موقع باز ماندن درب یخچال مانع از داخل شدن میکروب به فضای داخلی می‌شود. علاوه بر این دیگر کار فیلتر Hygiene Fresh از بین بردن بوی نا مطبوع و حاصل از مواد غذایی می‌باشد. بسیاری از غذا ها و مواد خوراکی مانند انواع گوشت ها، ماهی و قارچ به دلیل بوی بدی که دارند، فضای یخچال را پر از بو می‌کنند به همین جهت این فیلتر دست به کار می‌شود و با حذف هر نوع بوی بدی، یخچال را به صورت همیشگی عاری از بو می‌کند. این لایه‌ها شامل لایه‌ی بوی نامطبوع، لایه‌ی گرد و غبار و لایه‌ی باکتری و ویروس هستند. پس اگر شما نیز به سلامت خود و خانواده تان اهمیت می‌دهید، با انتخاب همین یخچال فریزر می‌توانید از شر ویروس ها و با کتری های موجود خلاص شوید و به جای آن سلامت را به خانه خود بیاورید.

کمپرسور اینورتر خطی یخچال ال جی

دوام و طول عمر بالا، جلوگیری از مصرف بی‌رویه انرژی، امکان انتقال خنک کنندگی به صورت مناسب و همچنین قابلیت بی‌صدا بودن همگی از ویژگی‌های برجسته‌ی کمپرسور اینورتر خطی ساید بای ساید ال جی J257 محسوب می‌شوند. در ابتدا با بیان گارانتی 10 ساله این نوع موتور که با اطمینان می‌توانید از کارایی آن برخوردار شوید می‌خواهیم به سراغ دیگر مزایای آن برویم. میزان صدای تولید شستشو ده توسط این نوع موتور در مقایسه با موتورهای دیگر به حدی کم است که حتی در هنگام کارایی مداوم از یخچال نیز میزان نویز بسیار پایینی را به همراه خود می‌آورد. به عبارتی این نوع موتور که برخلاف موتورهای قدیمی از طراحی پیستونی دورانی بهره می گرفتند حال در این یخچال با حالت طراحی پیستونی رفت و برگشتی همراه شده و در نتیجه‌ی آن نیز با اصطکاک داخلی کمتری همراه بوده و با کاهش سر و صدا همراه می‌باشد. همچنین از نظر ارائه خنک کنندگی بسیار مناسب عمل می‌کند به صورتیکه کارایی سیستم چند جریانی هوا به لطف عملکرد بسیار خوب این نوع دست به ایجاد خنک کنندگی می‌زند و در نهایت نیز می‌توان گفت در کنار این موتور از تازگی مواد به صورت همیشگی بهره‌مند خواهید شد.‌ از نظر مصرف انرژی نیز کمپرسور اینورتر یخچال ال جی تا 32 درصد از به بار آوردن هزینه‌های گزاف و اتلاف انرژی جلوگیری به عمل می‌آورد.‌

سایر قابلیت‌ها و امکانات یخچال ال جی

برخی قابلیت‌های و مشخصات خوب و برجسته‌ی ساید بای ساید ال جی J257 را در این بخش جمع کرده‌ایم که به صورت واضح تر می‌خواهیم هر کدام را مورد نقد و بررسی قرار دهیم. دو قابلیت آب سرد کن و سیستم یخ ساز از مشخصات خوب این یخچال هستند که طراحی مخزن آنها بر روی فضای داخلی فریزر دیده می‌شود. همچنین سیستم عیب یاب هوشمند Smart Diagnosis به صورت خودکار قادر به عیب یابی یخچال می‌کند و کاربر از هر نقصی اطلاع می‌سازد. به عبارتی با اتصال گوشی به این برنامه‌ی هوشمند پس از یافتن عیب یخچال نیروهای کمکی تعمیراتی را جهت رفع مشکل در خانه حاظر می‌کند. از این گذشته حذف رطوبت جهت سالم ماندن مواد غذایی یکی از موارد اساسی است که ال جی با طراحی کشو حفظ رطوبت Moist Balance Crisper مشکل نبود رطوبت را در این یخچال حل کرده است. به بیان دیگر بر روی کشوی میوه و سبزیجات یک لایه الگو مانند طراحی شده که کار اصلی آن حفظ کردن رطوبت جهت طراوت و شادابی مواد غذایی می‌باشد.‌ یکی از دلایلی که ال جی این قابلیت را بر روی کشوی میوه و سبزیجات طراحی کرده این بوده که موادی مانند میوه و سبزیجات به دلیل حساس بودنشان رطوبت آنها را به صورت کامل حذف کند تا از کپک زدگی شان جلوگیری شود. علاوه براین همراه با صفحه‌نمایش لمسی طراحی شده بر روی درب ساید بای ساید ال جی می‌توانید بر سایر تنظیمات یخچال از جمله آب سرد کن، یخ ساز و هر چیزی دیگری دسترسی داشته باشید. لازم به ذکر است لامپ تعبیه شده در این یخچال LED می‌باشد و برخلاف لامپ‌های دیگر نه تنها گرما تولید نمی‌کند؛ بلکه در عین حال نیز انرژی پایینی مصرف می‌کند.

نمایش بیشتر

صفحه محصول-متن بالای فرم نظرات

نظرات و پیشنهادات شما

نظرات و پیشنهادات محصولات- متن بالای صفحه


موضوع :  
نام و نام خانوادگی :
شماره تماس:
آدرس ایمیل :لطفا تا ثبت شدن فرم و نمایش عبارت تایید شکیبا باشید.

نظرات و پیشنهادات محصولات- متن پایین صفحه

صفحه محصول-متن بالای فرم نظرات

نظرات و پیشنهادات شما

نظرات و پیشنهادات محصولات- متن بالای صفحه


موضوع :  
نام و نام خانوادگی :
شماره تماس:
آدرس ایمیل :لطفا تا ثبت شدن فرم و نمایش عبارت تایید شکیبا باشید.

نظرات و پیشنهادات محصولات- متن پایین صفحه

مشخصات کلی یخچال و فریزر
مدل یخچال

J257

نوع یخچال

ساید بای ساید

ظرفیت

668 لیتر

وزن یخچال

130 کیلوگرم

نمودار مصرف انرژی

A+

رنگ یخچال

سفید

مشخصات یخچال
تعداد طبقات درب

4 عدد

تعداد طبقات

5 عدد

تعداد کشو

2 عدد

جهت باز شدن درب

از سمت راست

لامپ یخچال

LED

سایر مشخصات یخچال

سیستم عیب‌یابی هوشمند
سیستم چند جریانی هوا
عایق سیکلوپنتان
قابلیت Door in door
قفسه نگه داری بطری راک
قفسه های مقاوم و حرارت دیده
قفل کودک
کشوی حفظ رطوبت Moist Balance Crisper
کلاس آب و هوا T
کمپرسور اینورتر خطی
کنترل دما

مشخصات فریزر
تعداد طبقات فریزر

4 عدد

تعداد طبقات درب فریزر

2 عدد

قابلیت بدون برفک

بله

تعداد کشو

2 عدد

یخساز خودکار

بله

جهت باز شدن درب فریزر

از سمت چپ

سایر مشخصات یخچال و فریزر
هشدار بازماندن درب

بله

آبریز

بله

گاز مبرد

R600a

سایر ویژگی های یخچال و فریزر

انجماد سریع

گنجایش و ابعاد
ظرفیت فریزر

246 لیتر

ظرفیت یخچال

422 لیتر

ظرفیت کل به لیتر

668 لیتر

ارتفاع

1790 میلی متر

عمق

738 میلی متر

پهنا

912 میلی متر